Feribot Bileti Ara

1

Bilet Ara

2

Yolcu Bilgileri

3

Ödeme

4

Voucher

Kalkış Limanı
Varış Limanı
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
Çocuk
Araç
Gidiş
Dönüş
Toplam Fiyat:

KAPI VİZESİ (GEÇİCİ VİZE) UYGULAMASI HENÜZ BAŞLAMAMIŞTIR. REZERVASYON YAPARKEN GEÇERLİ SÜRESİ BULUNAN YEŞİL PASAPORT VEYA SCHENGEN VİZENİZ OLMASINA DİKKAT EDİNİZ.
GATE VISA APPLICATION HAS NOT STARTED YET. WHEN MAKING A RESERVATION, PLEASE MAKE SURE YOU HAVE A VALID PASSPORT OR SCHENGEN VISA.

DEVAM ET

GENEL TAŞIMA KURALLARI

 

Önemli duyuru!!

TURSEM/SAMOSSTAR Olarak sadece bilet-otel rezervasyonu ile kapı vizesi almamaktayız. 
Kapı vizesi ile seyahat etmek isteyen yolcularımızın 
minimum 2 gece
 paket turlarımıza 
 katılması gerekmektedir.

 

Yolcu Pasaport, vize kontrollerinin yapılabilmesi, biletlerini teslim alabilmesi için sefer saatinden en geç 1 saat önce check-in işlemlerini tamamlamak üzere Check in için hazır bulunmalıdır. 
Check-in işlemleri sefer saatine yarım saat kala sona erer. Hafta sonları, özel dönem ve yüksek sezonda daha erken gelmeniz tavsiye edilir.

 

 1. Yolcu; bu bileti alarak, SAMOSSTAR ’un www.samosstar.com internet adresinde ilan ettiği, ‘’ SAMOSSTAR Yolcu Taşıma Sözleşmesi’’(Mesafeli Satış Sözleşmesi) ’ni peşinen kabul etmiş sayılır.
 2. Yolcu, bilet üzerindeki sefer ve yolcu bilgilerinin doğruluğunu kontrol etmek ile yükümlüdür.
 3. Biletler kişiye ait olup başkasına devredilemez. 
 4. Yolcu; Check-in işlemlerinin tamamlanmasına imkan verecek şekilde, geminin hareket saatinden en az 1 saat önce, Check-in ofislerine gelmesi gerekmektedir. Check-in işlemlerini geminin kalkışına 30 dakika kala sona erdirir. Yolcu, sefer kalkış saatinden 15 dakika önce, tüm gümrük işlerini bitirmiş, yolculuğa hazır olarak gemi içerisinde bulunmak zorundadır.
 5. SAMOSSTAR, Her ne sebeple olursa olsun iptal/iade yapılmaz. Sadece sefer süresine 48 saat kalaya kadar, 1 kereye mahsus olmak üzere tarih / saat değişikliği veya açığa alma işlemi gerçekleştirilebilir. Sefer süresine 48 saat kalan biletler açığa alınamaz, sefer değişikliği yapılamaz.
 6. Açığa alınan biletlerin geçerlilik süresi ilgili takvim yılının son seferine kadardır. Bu tarihe kadar kullanılmayan bilet otomatik olarak iptal olur.
 7. Yolcunun, adli, idari, vize rejimi, beraberinde götürmek istediği araç, evcil hayvan ile ilgili ve her ne sebeple olursa olsun seyahatine mani durumlarda hizmet akdi sona ermiş olup, yolcunun iade talebi kabul edilmez.
 8. Tüm Pasaportların (yeşil pasaport dahil) geçerlilik süresi, giriş yapılacak tarihten itibaren asgari 90 günden fazla olmalıdır.
 9. Normal pasaport sahiplerinin, giriş sayısını ve kalış süresini doldurmamış, seyahat tarihlerini kapsayan Schengen Vizesine sahip olması gerekmektedir. 
 10. Pasaportunda K.K.T.C. girişi bulunanlar, Yunanistan’a kabul edilmemektedirler.
 11. Yolcu, geçerli bir seyahat belgesi sorumluluğunun kendisine ait olduğunu kabul eder, geçerli bir seyahat belgesinin olmamasından dolayı SAMOSSTAR ‘ın uğrayacağı tüm zararları karşılamak zorundadır.