Feribot Bileti Ara

1

Bilet Ara

2

Yolcu Bilgileri

3

Ödeme

4

Voucher

Kalkış Limanı
Varış Limanı
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin
Çocuk
Araç
Gidiş
Dönüş
Toplam Fiyat:

KAPI VİZESİ (GEÇİCİ VİZE) UYGULAMASI HENÜZ BAŞLAMAMIŞTIR. REZERVASYON YAPARKEN GEÇERLİ SÜRESİ BULUNAN YEŞİL PASAPORT VEYA SCHENGEN VİZENİZ OLMASINA DİKKAT EDİNİZ.
GATE VISA APPLICATION HAS NOT STARTED YET. WHEN MAKING A RESERVATION, PLEASE MAKE SURE YOU HAVE A VALID PASSPORT OR SCHENGEN VISA.

DEVAM ET

GENEL TAŞIMA KURALLARI

 

Önemli duyuru!!

TURSEM/SAMOSSTAR Olarak sadece bilet-otel rezervasyonu ile kapı vizesi almamaktayız. 
Kapı vizesi ile seyahat etmek isteyen yolcularımızın 
minimum 2 gece 
paket turlarımıza 
 katılması gerekmektedir.

 

Yolcu Pasaport, vize kontrol işlemlerinin, biletlerini teslim alabilmesi için sefer saatinden en geç 1 saat önce check-in işlemlerinin değiştirilmesi amacıyla Check in için hazır bulunmalıdır. 
Check-in işlemleri sefer saatine yarım saat kala sona erer. Hafta sonları, özel dönem ve yüksek sezonda daha erken gelmeniz tavsiye edilir.

 

 1. Yolcu; bu bileti alarak, SAMOSSTAR'ın  www.samosstar.com  internet adresinden ilan ettiği, '' SAMOSSTAR Yolcu Taşıma Sözleşmesi''(Mesafeli Satış Sözleşmesi)'ni peşinen kabul etmiş sayılır.
 2. Yolcu, bilet üzerindeki sefer ve yolcu bilgilerinin doğruluğunu kontrol etmek ile mümkündür.
 3. Biletler kişiye ait olup başkasına devredilemez. 
 4. Yolcu; Check-in işlemlerinin ayarlanmasına imkan verecek şekilde, geminin hareket saatinden en az  1 saat önce Check-in ofislerine gelmesi gerekmektedir. Check-in işlemlerinin geminin kalkışına  30 dakika kala  sona erdirir. Yolcu, sefer kalkış saatinden  15 dakika önce , tüm gümrük işlemleri bitmiş, yolculuğa hazır olarak gemide bulunmak zorundadır.
 5. SAMOSSTAR, Her ne olursa olsun iptal/iade yapılmaz. Sadece sefer süresi 48 saat kalaylanana kadar, 1 kereye mahsus olmak üzere tarih / saat değişikliği veya açık alma işlemi gerçekleştirilebilir. Sefer süresine 48 saat kalan biletler alınamaz, sefer değişimi yapılamaz.
 6. Açığa alınan bilgilerin güncellik süresi ile ilgili takvim yılı son seferine kadardır. Bu tarihe kadar tükenen bilet otomatik olarak iptal olur.
 7. Yolcunun, adli, idari, vize rejimi, birlikte götürmek istediği araç, evcil hayvan ile ilgili ve ne olursa olsun seyahatine mani olmak üzere hizmet akdi sona ermiş olup olmadığı, iade talebi kabul edilmez.
 8. Tüm Pasaportların (yeşil pasaport dahil) geçerlilik süresi, giriş payının asgari tutardan 90 gün fazla olması gerekir.
 9. Normal pasaport sahiplerinin, giriş sayısını ve kalış süresini doldurmamış, seyahat tarihlerini kapsayan Schengen Vizesine sahip olması gerekmektedir. 
 10. Pasaportunda KKTC girişi bulunanlar, Yunanistan'a kabul edilmemektedirler.
 11. Yolcu, geçerli bir seyahat belgesinin kendisine ait olduğunu kabul eder, geçerli bir seyahat belgesinin eksikliğinden dolayı SAMOSSTAR'ın uğrayacağı tüm zararları karşılamak zorundaydı.