Hakkımızda

Bizim için "TATİL; önce sizin hayallerinizde başlıyor." Sığacık - Samos hattını kuran ilk firma olarak 2015 yılından bu yana 42.000'den fazla kişiye hayallerindeki tatil hizmetini sunduk. Mutlu, huzurlu ve keyifli bir tatilde, güvenle gezip, eğlenebileceğiniz kaliteli, size özel bir hizmet veriyoruz. Samos star tatil planında; doğa, temiz hava, deniz ve özgürlük isteyenlere fırsatlarla dolu ve eksiksiz seyahat anlayışı sunmaktadır. Kişiye özel verdiğimiz hizmet anlayışımızla, pasaport kontrolden gümrük çıkışına kadar her an yanınızdayız ve biliyoruz ki,

 

"Aynı Gemideyiz"...

 

Samos Star her yıl artan talepler ve hizmet kalitesiyle Samos tatilinde en ayrıcalıklı,özel hizmeti veren lider firma olarak devam etmektedir.

Vizyonumuz; Tatil organizasyonunda lokasyon odaklı Samos seçiminde en kaliteli ve ulaşılabilir hizmette lider firma olmaktır.

Misyonumuz; Samos Star olarak, TURSEM Turizm'İn 1996 yılından bu yana devam ettirdiği kaliteli tatil anlayışına, kentimize ve ülkemize turizmde artı değer kazandıracak güvenilir ve iyi hizmeti sunmaktır.