Feribot Bileti + 3 Gece Konaklama + 3 Gün Tur

€ 99,00
Feribot Bileti + 3 Gece Konaklama + 3 Gün Tur
SAMOS TURU – 1. GÜN PROGRAMI
Sabah saat 07.00’da Sığacık Teos Marina’da Check-in işlemlerimiz için hazır oluyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından saat 08.00’da kalkacak olan feribotumuza biniyoruz. Yaklaşık 1 saat 55 dakikalık keyifli bir yolculuğun ardından Samos Adası Karlovasi Limanına yanaşıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından, misafirlerimiz otellerine yerleşiyorlar (odalara giriş saati 14.00’dır).

Misafirlerimize Karlovasi’de bulunan ünlü Potami plajında denizin keyfini çıkartmalarını ve deniz kenarında güneşlenirken ada lezzetlerini tatmalarını öneriyoruz.
 
 
SAMOS TURU – 2. GÜN PROGRAMI

Sabah otelde aldığımız kahvaltımızın ardından, rehberimizib belirlediği saatte otellerin önünden kalkacak olan otobüsümüze biniyor ve yola çıkıyoruz. Bir yanımızın yemyeşil ormanlarla, diğer yanımızın ise masmavi denizle çevrili olduğu yoldan seyahatimize devam ediyoruz. Yolumuzun üzerinde Agios Konstantinos ve Avlakia gibi küçüklü büyüklü şirin köylerin içinden geçtikten sonra, Aidonia koyunde kus sesleri eşliğinde kahve molamızı veriyoruz. Daha sonra yolumuza devam ediyor ve Samos’un en meşhur plajlarına sahip olan, tavernaları ve eşsiz mimarisi ile Mykonos’dan izler taşıyan Kokari’ye varıyoruz. Bu şirin beldede vereceğimiz yemek molamız esnasında dileyen misafirlerimiz, Samos mutfağının eşsiz tatları ile karnını doyururken, dileyen misafirlerimiz ise masmavi denizin tadını yüzerek çıkartabiliyorlar.
Kokari’de geçirdiğimiz keyifli saatlerimizin ardından, hemen 10 dakikalık uzaklıkta bulunan Navagos sahilinde deniz molası daha veriyoruz. Masmavi denizi ile meşhur Navagos Beach misafirlerimize unutulmaz bir keyif verecektir.
Deniz molamızın ardından Karlovasi’ye geri dönmek için yola çıkıyoruz. Sahil boyunca yapacağımız bu dönüş yolculuğu bize günün yorgunluğunu atmamızda yardımcı oluyor. Dileyen misafirlerimiz ile alacağımız Taverna gecesi saat 21.00’da başlayarak gece geç saatlere kadar devam etmektedir.
 
SAMOS TURU – 3. GÜN PROGRAMI

Sabah otelde aldığımız kahvaltımızın ardından, rehberimizin belirlediği saatte otellerin önünden kalkacak olan otobüsümüze biniyor ve Marathokampos’a doğru yola çıkıyoruz. Kambos'a doğru yapacağımız yolculuğumuz esnasında adanın en yüksek köyü olan Platanos'da bir kahve molası vermek için duraklıyorz. Kahve molamızın ardından yapacağımız kısa bir yolculuktan sonra turizm açısından son derece gelişmiş, yaz sezonu boyunca tüm Avrupa ülkelerinden turistleri ağırlayan deniz kenarına kurulmuş olan Kampos’ ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz öğle yemeği molası esnasında misafirlerimiz masmavi denizin ince kumların keyfini sürebiliyor.

Bu şirin beldede geçirdiğimiz keyifli saatlerden sonra saatlerden sonra Karlovasi’ye doğru geri dönüş yoluna çıkıyoruz. Otellerimize yerleşiyor ve dinlenme imkanına sahip oluyoruz.

 
SAMOS TURU – 4. GÜN PROGRAMI

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımız boşaltıyor verehberimizin belirleyeceği saatte başlayacak olan turumuz için otel önünde hazır oluyoruz. Önce adanın başkenti olan Vathy'e gidiyor ve panoramik olarak yapacağımız seyahatimizde Aslanlı Heykeli ve Pisagor meydanını tanıyoruz. Pisagor’un doğum yeri olan Pythagoria’ya doğru yol alıyoruz. 

Kısa bir seyahatin ardından Pythagoria’ya vardığımızda, birbirinden güzel evleri ve tertemiz sahili ile ünlü bu turizm cennetinde antikçağın mimarlık eserlerini ve Lykourgos Logothetis kalesini panoramik olarak görüyoruz. Yaz aylarında 24 saat hareketli olan bu güzel beldenin çarşısında öğle yemeği ve alışveriş molası verdikten sonra (dileyen misafirlerimiz denizinde tadını çıkartabilirler) Karlovasi’ye doğru yola çıkıyoruz.

Saat 17.00’da Karlovasi Limanına varıyor ve Pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından saat 18.00’da Karlovasi’den kalkarak Sığacık’a gidecek olan feribotumuza biniyoruz. Bu yemyeşil doğası ve masmavi denizi ile ünlü adada geçirdiğimiz eğlenceli vaktin yorgunluğunu yapacağımız yaklaşık 1 saat 55 dakikalık yolculuk esnasında üzerimizden atmaya çalışıyoruz.