Feribot Bileti + 1 Gece Konaklama

€ 55,00
Feribot Bileti + 1 Gece Konaklama
 
FERİBOT BİLETİ + 1 GECE KONAKLAMA
 
Sabah saat 07.00’da Sığacık Teos Marina’da Check-in işlemlerimiz için hazır oluyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından saat 08.00’da kalkacak olan feribotumuza biniyoruz.

1 saat 55 dakikalık keyifli bir yolculuğun ardından Samos Adası Karlovasi Limanına yanaşıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından, misafirlerimiz otellerine yerleşiyorlar (odalara giriş saati 14.00’dır).

Misafirlerimize Karlovasi merkezdeki dükkanlardan alışveriş yapmalarını, belediye meydanında Yunan Kültürünün sunduğu kahvelerini yudumlamalarını, daha sonrasında Karlovasi’de bulunan ünlü Potami plajında denizin keyfini çıkartmalarını ve deniz kenarında güneşlenirken ada lezzetlerini tatmalarını öneriyoruz.
Dileyen misafirlerimiz ile alacağımız Taverna gecesi saat 21.00’da başlayarak gece geç saatlere kadar devam etmektedir.

Sabah alacağımız kahvaltımızın ardından otel odalarımızı boşaltıyoruz. Dileyen misafirlerimiz extra olan tam gün ada turuna katılabiliyorlar, dileyen misafirlerimiz ise Karlovasi'de vakit geçirebiliyorlar.

Saat 16.30'da Limanda gümrük binası önünde buluşuyoruz ve Pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından saat 17.00’da Karlovasi’den kalkarak Sığacık’a gidecek olan feribotumuza biniyor ve günün yorgunluğunu yapacağımız yaklaşık 1 saat 55 dakikalık yolculuk esnasında üzerimizden atmaya çalışıyoruz.